aur Pol Pivniţă turneul de tenis de la seul 2019 Oferi A sublinia otravă

Rusia, la putere în tenisul feminin. Zi istorică pentru Samsonova şi  Alexandrova, la Tokyo şi Seul - Eurosport
Rusia, la putere în tenisul feminin. Zi istorică pentru Samsonova şi Alexandrova, la Tokyo şi Seul - Eurosport

Andreea Mitu, învinsă în primul tur la Seul. A servit pentru meci în decisiv

Video&Foto | Ekaterina Alexandrova, campioană la WTA Seoul

Emma Răducanu, în sferturi la WTA Seul - Câte locuri va urca britanica în  clasamentul WTA - HotNews.ro
Emma Răducanu, în sferturi la WTA Seul - Câte locuri va urca britanica în clasamentul WTA - HotNews.ro

Câștigător surpriză la turneul ATP de la Seul. Cine e favoritul care a fost  învins în finală
Câștigător surpriză la turneul ATP de la Seul. Cine e favoritul care a fost învins în finală

Ana Bogdan si Marius Copil, eliminati de la turneele din Seul si Metz |  Sport.ro
Ana Bogdan si Marius Copil, eliminati de la turneele din Seul si Metz | Sport.ro

Patricia Țig, eliminată în optimi la Seul - Viaţa Liberă Galaţi

Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă  oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru
Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru

Tenis: Patricia Ţig s-a calificat în optimi la Seul (WTA) după un meci de  mare luptă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Patricia Ţig s-a calificat în optimi la Seul (WTA) după un meci de mare luptă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Paula Badosa, din nou, o nucă prea tare pentru Patricia Țig. Spaniola a  câștigat duelul din optimile de la Seul mai clar decât în turul 1 al  calificărilor de la Wimbledon
Paula Badosa, din nou, o nucă prea tare pentru Patricia Țig. Spaniola a câștigat duelul din optimile de la Seul mai clar decât în turul 1 al calificărilor de la Wimbledon

Tenis: Emma Răducanu, calificată în semifinale la Seul (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Emma Răducanu, calificată în semifinale la Seul (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Patricia Ţig, calificare SURPRINZĂTOARE în optimi la Seul

TRM - Tennis player Radu Albot qualified for the quarterfinals at the ATP  tournament in Seoul
TRM - Tennis player Radu Albot qualified for the quarterfinals at the ATP tournament in Seoul

Tenis: Letona Ostapenko, în sferturi la Seul (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Letona Ostapenko, în sferturi la Seul (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Victoria Jimenez a devenit prima jucătoare din Andorra cu o victorie în  circuitul WTA - News Bucuresti
Victoria Jimenez a devenit prima jucătoare din Andorra cu o victorie în circuitul WTA - News Bucuresti

WTA Seul 2019: Patricia Ţig a pierdut în optimile de finală | TENISite

Jelena „Oopstapenko!” Greșeli uriașe, de amatoare comise de letonă în  finala turneului WTA 250 de la Seoul | Sport.ro
Jelena „Oopstapenko!” Greșeli uriașe, de amatoare comise de letonă în finala turneului WTA 250 de la Seoul | Sport.ro

Irina Begu - Maria Sakkari, rezultat final la Seul | DCNews

Tenis: Monica Niculescu, învinsă în finala turneului WTA de la Seul

Irina Begu a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la Seul  | Digi24
Irina Begu a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la Seul | Digi24

Articole despre Seul | OpenTenis

seul - citeste toate articolele despre seul | Pagina 1 din 1 | Antena 1

Patricia Tig este aproape sa revina in TOP 100 WTA. Romanca a fost  eliminata in optimi la Seul, dar urca in clasamentul general | Sport.ro
Patricia Tig este aproape sa revina in TOP 100 WTA. Romanca a fost eliminata in optimi la Seul, dar urca in clasamentul general | Sport.ro

Japonezul Yoshihito Nishioka a castigat turneul de la Seul. Este al doilea  titlu ATP din cariera | Iasi | Ziare.com
Japonezul Yoshihito Nishioka a castigat turneul de la Seul. Este al doilea titlu ATP din cariera | Iasi | Ziare.com

Tenis: Ana Bogdan s-a oprit în optimile turneului de la Seul