Home

Pâine Email Concura meci de tenis simona halep Corect despre scurgere

Simona Halep, gata de debutul la Australian Open. Ce spune despre meciul cu  Lizette Cabrera
Simona Halep, gata de debutul la Australian Open. Ce spune despre meciul cu Lizette Cabrera

a lua legatura rulou priza meciuri tenis azi halep - jeonjufoodjourney.com

Tenis: Simona Halep a declarat că a suferit un atac de panică în meciul cu  Zheng, de la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a declarat că a suferit un atac de panică în meciul cu Zheng, de la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.

Câți bani a încasat Simona Halep pentru fiecare meci jucat în 2020

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de  Sport
Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de Sport

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Video | Simona Halep, primul meci, prima lovitură de generic, la Melbourne  Summer Set. Cum a încântat asistența
Video | Simona Halep, primul meci, prima lovitură de generic, la Melbourne Summer Set. Cum a încântat asistența

Simona Halep, meci dezastruos la Roland Garros. A fost spulberată în optimi  de o jucătoare de 19 ani | Digi24
Simona Halep, meci dezastruos la Roland Garros. A fost spulberată în optimi de o jucătoare de 19 ani | Digi24

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal  făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro

Simona Halep va disputa primul meci din 2021... | News.ro

Tenis: Simona Halep a câştigat primul său meci oficial din 2021, la  Gippsland Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat primul său meci oficial din 2021, la Gippsland Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep așteaptă meciul de gală cu Iga Swiatek, din semifinalele de la  Indian Wells. ”Joacă cel mai bun tenis al vieții ei” - Antena Sport
Simona Halep așteaptă meciul de gală cu Iga Swiatek, din semifinalele de la Indian Wells. ”Joacă cel mai bun tenis al vieții ei” - Antena Sport

LIVE Simona Halep - Iga Swiatek, în semifinale la Indian Wells

Simona Halep a revenit pe terenul de tenis la aproape 6 luni distanţă de la  ultimul
Simona Halep a revenit pe terenul de tenis la aproape 6 luni distanţă de la ultimul

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport

Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci  la Miami Open
Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci la Miami Open

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei -  Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei - Eurosport